Oryginalna gra na szkolenia i wyjazdy – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, organizacji non profit i sektora publicznego od następnego roku promujemy grę biznesową: Drużynowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w równoważnia (Wstępna nazwa zabawy jest do zmiany – niemniej odzwierciedla sens tego modułu.)
Proponowaną grę organizujey na warsztatach z komunikacji, ze współpracy grupowej oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej przeznaczenie to Szkolenia Motywacyjne.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres ćwiczenia: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Holandia
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: półtorej godziny
Liczba uczestników: co najmniej 5, nie więcej niż 17.
Wyposażenie do gry: kask wspinaczkowy – sztuk trzy, młotek stolarski – sztuk sześć, gumka- sztuk trzy, trochę kalafioru, paczka patynowych mazaków, szczoteczka do warzyw

REFERENCJE
Neolit Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Transportowo-Betoniarski Ryszard Marciniak, Całus Piotr Stanisław Usługi Ogólnobudowlane Wielobranżowe, Lakiernictwo Sierakowski Czesław, PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Ad-Paz Adam Pazoła, PATRON sp. z o. o., Gmina Pobiedziska, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o., Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka”, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Bemowskie Stowarzyszenie Trzeźwości „REDUTA”, Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci , Młodzieżowy Międzyosiedlowy Klub Sportowy „Energetyk”, Stowarzyszenie „Monar”, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Profesjonalistów z Zakresu Psychoterapii i Psychoedukacji „Wspólna”, Stowarzyszenie Wymiany i Pojednania, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także prowadzona na studiach podyplomowych „Psychologia”

LEKTURY:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy poniższe pozycje książkowe:

 • Jedna ekonomia, wiele recept-Dani Rodrik
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Rozwiązywanie problemów w organizacji. Moderacje w praktyce-Gabriel Łasiński
 • Początkujący menedżer-Belker Loren B., Gary S. Topchik
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Innowacyjność przedsiębiorstw a systemy zarządzania jakością-Tomasz Bartosz Kalinowski
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Żmudź, pensjonat Ibis Budget Centrum, ulica Folwarczna 41
  Cena kursu: 2700 PLN plus podatek VAT. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – jedenaście miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest menu lunch. Przystawka: Pieczony rostbef serwowany na sałatce z grillowanych ziemniaków, warzyw i cebuli dymki z sosem balsamico. Zupa: Wykwintna zupa z wołowiny doprawiana węgierską papryką i warzywami.. Drugie danie: Sznycelki cielęce z ziemniaczanym chrustem i mieszanką sałat. Deser: Delikatny mus waniliowy z chrupiącą bezą i malinowym sosem. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.