Ciekawa gra na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niekomercyjnych i urzędów publicznych od zeszłego roku udostępniliśmy symulację biznesową: Szkoleniowe mistrzostwa w szalonym wariancie zabawy w Kula Sferyczna (Wstępna nazwa tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale odzwierciedla sens tego modułu.)
Oferowaną grę przeprowadzamy na kursach z innowacyjnego myślenia, z asertywności oraz na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Pierwotne jej użytkowanie to Warsztaty Dla Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres symulacji: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia licencji: Cypr
Czas trwania: pół dnia
Liczba uczestników: co najmniej 8, nie więcej niż 18.
Niezbędny sprzęt: piłka o gry w piłkę nożną – sztuk cztery, młotek spawalniczy – sztuk pięć, – sztuk osiem, trochę chrupek, paczka jasnobłekitnych kredek, pokrywka do patelni

REFERENCJE
CIEŚLAK – INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „METAX” Przemysław Roszak, PPHU „TERMO-PLASTIKA” Jarosław Walczak, SRM Lakiery do drewna, Tartak STEFAN P.Cieślak, J. Cieślak S.J., Ciepło Pomiar S.C. Artur Kuźlan, Marcin Kalinowski, PLASTMECH Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aurelia Romaszewska, Powiat Poznański, Gmina Czerniejewo, TERMY PODOLAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gmina Piła, Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich”, Fundacja „Domin”, Klub Szermierczy PUNTA, Polskie Towarzystwo Fizykopneumonologiczne – Oddział Warszawsko – Otwocki , Stołeczne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Kobiet „Dakini”, „”Integracja”””, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była także organizowana na studiach doktoranckich „Sztuka i projektowanie”

LITERATURA:
Konsultantom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy niniejsze książki:

 • Mikroekonomia jakiej jeszcze nie było-Robert H. Frank
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji-Ann Graham, John Nash, Larry Rosenberger
 • Prawnicy przyszłości-Richard Susskind
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi w otoczeniu międzynarodowym-Sylwia Białas
 • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Czermin, hotel Gospoda Kamyki, ulica Wirażowa 45
  Cena spotkania: 3200 złotych brutto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – dwanaście wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: Sezonowa niespodzianka od szefa kuchni. Zupa: zupa z pomidorów po Indyjsku. Drugie danie: Karkówka z grilla z masełkiem czosnkowym, frytki, zestaw surówek. Deser: Fantazja owocowa z lodami. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .