Najnowsza gra na szkolenia i imprezy – kurs trenerski

Informujemy, że w naszej bibliotece gier dla sektora firm określanych jako SME, organizacji NGO i administracji samorządowej od zeszłego roku przedstawiamy grę integracyjną: Absurdalne mistrzostwa w autorskim wariancie zabawy w Stanowisko Z Podkowami (Wstępna nazwa tej symulacji jest do zmiany – ale odzwierciedla charakter tego modułu.)
Ninieszą symulację rekomendujemy na warsztatach z negocjacji, z organizacji czasu pracy oraz na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Dominujące jej wykorzystanie to Kursy Trenerskie.

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka symulacji: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Szwajcaria
Czas trwania ćwiczenia bez analiz i dyskusji: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 17.
Lista potrzebnego sprzętu: gogle snowbordowe – sztuk trzy, kółko z blokadą – sztuk osiem, klej biurowy- sztuk dziewięć, trochę smietany, paczka cynamonowych karteczek, chlebak

REFERENCJE
„AKUSTIX” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Budownictwa Energetycznego EPRO s.c., Klinika Weterynaryjna Maciaszek Włodzimierz, FABRYKA MEBLI BIUROWYCH MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Zakład budowlany Józef Tomaszewski, MULTIDENTAL Maria i Wiesław Kierońscy S.C., „Rolvet” Józef i Barbara Napierała S. J., Powiat Chodzieski, GMINA SKOKI, Miasto Poznań, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Górnośląskie Centrum Kultury, Fundacja Historia i Kultura, Klub Sportowy „Spójnia” Warszawa, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Stowarzyszenie „Vis Major”, Stowarzyszenie Klub Jeździecki LEGIA KOZIELSKA, Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Finansowego Obywateli RP, Stowarzyszenie Teatr Adekwatny, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była także wykorzystywana na studiach doktoranckich „Transport”

BIBLIOTECZKA:
Trenerem chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry polecamy te lektury:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Serce inteligencja odwaga i szczęście-Antony K. Tyan, Richard J. Harrington
 • Odczytując kod wartości. Jak firmy budują wartość w nowej gospodarce-Richard E.S. Boulton, Barry D. Libert,
 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Długosiodło, ośrodek Dwór w Bychowie, ulica Bora-Komorowskiego 16
  Cena warsztatu: 1500 PLN brutto. Oferujemy opcję regulowania w ratach – dwanaście rat.
  W cenie spotkania znajduje się catering. Przystawka: carpaccio di manzo . Zupa: krem z pomidorów z aromatem ziół . Drugie danie: Filet z dorsza w chrupiącej panierce z sezamem , ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek w trzech smakach. Deser: Rolada biszkoptowa z różnymi nadzieniami . Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.