Świeża zabawa na szkolenia team building – licencja

Informujemy, że w naszej bibliotece symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od kolejnego miesiąca promujemy symulację menedżerską: Ekstremalne rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w labirynt z kulką (Roboczy tytuł gry jest dopiero tymczasowy – natomiast odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Naszą symulację polecamy na programach z zarządzania, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej użytkowanie to Szkolenia Z Obsługi Klienta.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zakres tematyczny ćwiczenia: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Finlandia
Czas prowadzenia kompletnej rozgrywki: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksimum 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: ponton – sztuk siedem, kolanko – sztuk pięć, agrafki- sztuk dwie, trochę cappuccino, paczka stalowych markerów, pokrywka

REFERENCJE
NEOVISION Łukasz Jabłoński , Przychodnia Specjalistyczna NZOZ „KOMED” Piątkowski Karol Bernard, LEXIUS Jan Kliber i Angela Korzewska Spółka Jawna, Granbud spółka jawna Grzegorz, Maria Czapczyk, Jan Grad sp. z o. o., PROPART Sp. z o.o., Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Gmina Malanów, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Stowarzyszenie Teatralne Teatr Ruchu Akt, Fundacja Kultura Tutaj Obecna , Fundacja Twoje Serce w Twoich Rękach , Polski Związek Głuchych – Oddział Mazowiecki, Stowarzyszenie Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki w Warszawie, Stowarzyszenie Klub Tenisowy LEGIA, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom , Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzacych „Tęcza”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była też realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Pedagogika, pedagogika porównawcza”

LITERATURA:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy poniższe pozycje literaturowe:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Zmień myślenie a zmienisz swoje życie-Brian Tracy
 • Przywództwo w świecie biznesu-Michael R. Williams
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Oleśnica, zamek Ośrodek Konferencyjny GDDKiA, ulica Skotnicka 12a
  Opłata za udział: 3500 PLN netto. Oferujemy opcję regulowania ratalnie – osiem wpłat.
  W cenie programu zawarty jest catering. Przystawka: Wątróbka drobiowa w boczku owijana na grillowanym jabłku podana. Zupa: Grzybowa polewka kresowa z naleśnikowymi wstążkami. Drugie danie: Filet z łososia grillowany podany ze złocistymi ćwiartkami ziemniaków, zestawem surówek i koperkowym masełkiem. Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.