Nowa zabawa na szkolenia zamknięte – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen nie działających dla zysku i administracji państwowej od ostatniego kwartału promujemy symulację team building: Ekstremalne zawody w autorskim wariancie zabawy w Radio control (Wstępna nazwa zabawy jest do zmiany – ale oddaje fabułę tego modułu.)
Proponowaną grę polecamy na warsztatach z kreatywności, z analizy ryzyka biznesowego i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Norwegia
Czas prowadzenia gry i podsumowania: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 6, maksymalnie 19.
Rekwizyty: płachta biwakowa – sztuk osiem, wałek malarski – sztuk cztery, kostki papierowe – sztuk pięć, trochę kukurydzy kolbowej, paczka modrych farbek, chlebak na pieczywo

REFERENCJE
Mariusz Kubiak „Kubiak”, Tomasz Sałek Firma Usługowa TOMEX, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, DALPO Sp. z o.o., Teresa Malinowska, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE “WAPPEX” P. KOZŁOWSKI, W. LEWANDOWSKI SPÓŁKA JAWNA, Zakład Poligraficzny Drukma Janusz Skoczyński, Olgierd Skoczyński sp. j., Zakład mechaniczny „ROOLEX” P.Olejnik, L. Rose Spółka Jawna, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Wielkopolski Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy im. dr Władysława Biegańskiego w Chodzieży, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich , Goleniowski Dom Kultury, Białołęckie Stowarzyszenie Samorządowe „Nasze Szkoły”, Fundacja Świadomego Rozwoju, Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Szczepana, Stołeczne Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie Obrony Lasów Mazowsza , Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych, Towarzystwo Miłośników Historii, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Biologia”

BIBLIOTECZKA:
Osobom nabywającym certyfikację polecamy opisane poniżej opracowania:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Zarządzanie projektami informatycznymi-Mariusz Flasiński
 • Rozwiązywanie problemów w organizacji. Moderacje w praktyce-Gabriel Łasiński
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Przerośl, ośrodek Dwór Szwałk, ulica Braci Wagów 7
  Cena kursu: 3500 zł plus VAT. Dajemy prawo uiszczenia ceny w ratach – jedenaście wpłat.
  W cenie treningu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Barszcz ukraiński. Drugie danie: Pałki z kurczaka w chrupiącej panierce, ziemniaki z koprem i masłem, sałatka sezonowa. Deser: ciasto jogurtowe z kremem i brzoskwiniami. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .