Oryginalna symulacja na szkolenia motywacyjne – licencja

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży MŚP, podmiotów non profit i administracji państwowej od kolejnego roku przedstawiamy symulację menedżerską: Drużynowe zawody w nietypowym wariancie zabawy w Gladiatorzy (Roboczy tytuł symulacji jest do zmiany – ale odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Powyższą grę polecamy na szkoleniach z rozwoju menedżerskiego, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Problematyka zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia symulacji: Finlandia
Czas realizacji (bez przygotowań): godzina
Liczba uczestników: od 8, maksimum 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: narty – sztuk osiem, piła do metalu – sztuk dziesięć, cienkopis- sztuk dziesięć, trochę wody mineralnej, paczka brunatnych zakreslaczy, dziadek do orzechów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
R-Chem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Usługi Transportowe i Roboty Ziemne Józef Szała, EKO-AL Sp. z o.o., Quercus Sp. z o.o., REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Poligraficzno Reklamowe „TONGRAF” Jan Sip, Przedsiębiorstwo Handlu Produkcji i Usług „CENTRUM” Dominiak Ryszard, Województwo Wielkopolskie, Gmina Zaniemyśl, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Stowarzyszenie Filmowo – Artystyczne ”Moviola”, Fundacja Kultury, Harcerska Fundacja Turystyczna „Pomarańczarni”, Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera , Stowarzyszenie „Mozart 2003”, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Stowarzyszenie Na Rzecz Rehabilitacji Słabowidzących i Niewidomych , Stowarzyszenie Tygmont, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także wykorzystywana na studiach podyplomowych „Weterynaria”

OPRACOWANIA:
Osobom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy książki:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Kultura Toyoty-Jeffrey K. Liker
 • Kształtowanie liderów-John Adair
 • Przywództwo w świecie biznesu-Michael R. Williams
 • Zarządzanie wiedzą w organizacjach typu born global-Kaja Prystupa-Rządca
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Bystrzyca Kłodzka, pensjonat Bornit, ulica Bocheńskiego 42
  Opłata za jedną osobę: 2000 złotych plus podatek VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – siedem rat.
  W cenie programu znajduje się obiad. Przystawka: Wykwintne tymbaliki drobiowe. Zupa: Zupa podgrzybkowa w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Zacne zrazy wołowe z chrzanem, na plackach ziemniaczanych, muśnięte kwaśną śmietaną z sałatką z kiszonych ogórków . Deser: Mrożony krem bananowy podany z sosem jagodowym i gałką lodów pistacjowych. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.